Obsługa i utrzymanie zieleni

Zajmujemy się bieżącym utrzymaniem czystości nieruchomości na zewnątrz, poprzez mechaniczne i ręczne zamiatanie. W okresie zimowym odśnieżanie, odladzanie oraz dbanie o stan nawierzchni, na której odbywa się ruch pieszy i mechaniczny. Prowadzimy także utrzymanie terenów zielonych, poprzez profesjonalną pielęgnacje zieleni. Odpowiednio utrzymane trawniki oraz zieleń wewnątrz osiedla to nie tylko wizytówka, ale również komfort dla mieszkańców.

Utrzymanie zieleni

Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych znajdujących się w obrębie osiedli. Profesjonalna pielęgnacja zieleni jest przeprowadzana przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu stan trawników oraz roślinności ulega systematycznej poprawie. Regularna pielęgnacja pomaga w utrzymaniu kondycji terenów zielonych. Ponadto prowadzimy również utrzymanie zieleni, co jest szczególnie cenione przez lokatorów. Zajmujemy się także usuwaniem liści oraz zanieczyszczeń ręcznie bądź z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Utrzymujemy porządek na terenach zielonych wewnątrz osiedli, dzięki czemu cały teren jest zadbany i umożliwia wypoczynek oraz relaks wszystkim użytkownikom wspólnej przestrzeni mieszkaniowej. Pomagamy w ustaleniu harmonogramu prac zgodnego z zapotrzebowaniem klientów.

Usługi w okresie zimowym

W czasie zimy problematyczne staje się utrzymanie właściwego stanu chodników i parkingów oraz dróg osiedlowych. Intensywne opady śniegu oraz oblodzenie przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Warto zainwestować w regularną obsługę w tym zakresie, by uniknąć kłopotów w trakcie sezonu zimowego. Nasza firma oferuje odśnieżanie oraz usuwanie oblodzenia - w ten sposób zapewniamy bezproblemowy wjazd na teren osiedla oraz poruszanie się chodnikami również w przypadku cięższych warunków atmosferycznych. Dzięki naszym usługom nawet nagły atak zimy nie jest już problemem.