Sprzątanie szpitali i placówek medycznych


Zachowanie czystości jest szczególnie istotne w przypadku placówek medycznych


Higiena oraz komfort pacjentów

Dbanie o porządek w szpitalach i innych placówkach może sprawiać wiele problemów, głównie z powodu ciągłej obecności pacjentów. Należy uszanować ich potrzeby oraz konieczność odpoczynku, jednak czystość pomieszczeń również jest bardzo ważna. Nasza firma łączy te dwa aspekty i oferuje profesjonalne sprzątanie szpitali. Oferujemy sprawne oraz jednocześnie niezawodne sprzątanie, które pozwoli utrzymać pomieszczenia szpitalne w czystości. Warszawa znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o wysokość standardów opieki, na co wpływ ma także sprzątanie obiektów medycznych.

Liczy się również bezpieczeństwo

Nie tylko sama estetyka pomieszczeń, ale przede wszystkim względy bezpieczeństwa są dla nas szczególnie ważne. W warunkach szpitalnych oraz przychodniach czy innych placówkach medycznych szczególnie dużą wagę należy przywiązywać do kwestii dezynfekcji i sterylizacji powierzchni, by nie dopuszczać do przenoszenia wirusów oraz bakterii. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w tym zakresie możemy zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania.


Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem szpitali oraz placówek medycznych


Dezynfekujemy pomieszczenia wymagające sterylnych warunków

Sale operacyjne to miejsca, w których zachowanie higieny jest kwestią kluczową. Cały personel odpowiednio przygotowuje się przed operacją - samo pomieszczenie również musi być regularnie nie tylko sprzątane, ale również dezynfekowanie. Aby nie dopuścić do jakichkolwiek zakażeń sala musi być dokładnie przygotowana. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w zakresie dezynfekcji i przygotowywania sal operacyjnych oraz gabinetów zabiegowych.

Sprzątamy także pozostałe sale

Przeprowadzamy także sprzątanie placówek medycznych w zakresie pozostałych pomieszczeń. Zarówno pomieszczenia do rejestracji pacjentów, jak i korytarze czy poczekalnie wymagają nieustającego czyszczenia. Nasza firma przeprowadza działania mające na celu podniesienie komfortu użytkowania wszystkich tych pomieszczeń. Choć nie są one dezynfekowane tak jak sale operacyjne, to jednak zachowanie w nich porządku i czystości także jest bardzo ważne. Oferujemy kompleksowe sprzątanie obiektów medycznych - zarówno publicznych, jak i prywatnych. W porozumieniu z klientami tworzymy program uwzględniający potrzeby danej placówki i umożliwiamy stworzenie harmonogramu poszczególnych prac, co znacząco ułatwia kontrolowanie stanu higieny w placówce.