Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Nasza firma wypracowała bardzo skuteczny system utrzymania czystości w częściach wspólnych nieruchomości poprzez odpowiednią koorydancję prac i utrzymanie w gotowości personelu sprzątającego. W ramach wykonywania usługi zwracamy uwagę na oczekiwania zarówno Zarządcy nieruchomości oraz korzystających. Do wykonania usługi używamy wysokiej jakości chemii czyszczącej oraz profesjonalnych urządzeń. Pracujemy na każdej powierzchni z bardzo dobrymi efektami utrzymania czystości.

Oferujemy profesjonalne sprzątanie wspólnot mieszkaniowych. W ofercie znajdują się także usługi z zakresu pełnej obsługi wspólnot.

Sprzątanie osiedli

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem na terenie całych osiedli mieszkaniowych. Zapewniamy kompleksową obsługę personelu oraz koordynujemy działania w obrębie całej ekipy sprzątającej. Dzięki temu regularne utrzymanie czystości nie jest już problemem. Zarządca może kontrolować stan porządków, jednak najlepszą gwarancją skuteczności jest zadowolenie lokatorów. Wybierając usługi naszej firmy stawiasz na profesjonalizm i niezawodność.

Zarządzanie terenami zielonymi

Obsługujemy osiedla nie tylko w zakresie prac porządkowych - zajmujemy się także zarządzaniem zielenią w obrębie osiedli. Dbamy o stan zieleni w okresie letnim, natomiast zimą utrzymujemy drożność chodników oraz dróg. Dzięki temu nawet intensywne opady śniegu i oblodzenie nie są już problemem dla mieszkańców.

Sprzątanie budynków mieszkalnych

Organizujemy sprzątanie wspólnot mieszkaniowych także w zakresie bloków mieszkalnych. Koordynujemy prace i dbamy o regularne utrzymywanie czystości. Dzięki temu zarządcy nie muszą zajmować się organizacją pracy z zakresu sprzątania. Zapewniamy profesjonalny personel sprzątający, który regularnie dba o porządek w obrębie klatek schodowych. Warszawa i okolice to tereny naszego działania.

Profesjonalne środki czystości.

Korzystamy z najlepszego sprzętu oraz używamy sprawdzonych i niezawodnych środków czystości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić porządek na każdej powierzchni oraz kompleksowo uporządkować cały budynek. Nasi pracownicy posiadają wszelkie kwalifikacje umożliwiające dokładne i bezpieczne sprzątanie. Profesjonalna obsługa oraz dobrany do potrzeb naszych klientów grafik pozwala na utrzymanie porządku, co szczególnie cenią sobie zarządcy. Zlecając naszej firmie sprzątanie klatek schodowych i osiedla zyskujesz gwarancję niezawodności.