Obsługa obiektów sportowych, basenów i placówek oświaty oświaty

Obiekty sportowe oraz placówki oświaty służą do aktywnego spędzania czasu. Dlatego bezwzględna czystość sal gimnastycznych, basenów, szatni, sprzętu do ćwiczeń, higieny w łazienkach, to podstawowe wymogi niezbędne do funkcjonowania obiektu.

Dzięki fachowej znajomości odpowiednich technik oraz środków do mycia i pielęgnacji takich jak podłogi drewniane, PCV, linoleum, czy elastynu zapewnimy odpowiedni wygląd, zabezpieczamy przed ścieraniem, zachowujemy antypoślizgowy charakter, stosując się do specyfikacji obiektu.

Również woda w basenach ulega nieustannemu zabrudzeniu, a dostający się do niej brud osiada na powierzchni ścian tworząc nieestetyczne siedliska bakterii i grzybów. Aby temu zapobiec należy regularnie wykonywać czyszczenie powierzchni. Będąc w posiadaniu odpowiedniego sprzętu jesteśmy w stanie usunąć wszelkie zabrudzenia oraz osady z wapnia, soli, tłuszczów, mydła, plam z rdzy itp.

Czyścimy obiekty każdego rodzaju: SPA, łaźnie, baseny hotelowe oraz szkolne, sale fitness, siłownie, obiekty szkolne, przedszkolne, uczelnie jak również duże baseny sportowe i pływalnie.